У Львові відбулась зустріч із учасниками зимових Юнацьких Олімпійських ігор-2024
16 Лютого 2024 Поділитися
У Львові відбулась зустріч із учасниками зимових Юнацьких Олімпійських ігор-2024

Днями під час проведення засідання виконкому Відділення НОК України у Львівській області відбулася зустріч спортивного активу Львівщини з молодими санкарями Львова – учасниками IV зимових Юнацьких Олімпійських ігор, що відбулися упродовж 19 січня – 1 лютого 2024 року в Канвондо (Республіка Корея).

Участь у зустрічі взяли також відомі олімпійці Львова, серед яких: призерка Ігор Оліміпади-2020, учасниця Ігор-2016, чемпіонка світу та Європи з вільної боротьби, заслужений майстер спорту Алла Черкасова та учасниця Ігор Оліміпади-1972 з плавання Тетяна Зелікова (Пруднікова).

Враженнями від участі у зимовій Юнацькій Олімпіаді-2024 поділилися вихованці Львівського фахового коледжу спорту: Світлана Соловей, Анна-Марія Гарцула, Андрій Муц, Олександр Олещенко, Андрій Мох, які змагалися у двомісних санях відповідно серед дівчат та серед юнаків.

Усі присутні висловили вдячність українським захисникам, завдяки яким молоді українські атлети можуть тренуватися та брати участь у таких змаганнях як ЮОІ. Юні спортсмени зазначили, що для них участь у таких змаганнях є мотивацією для подальших тренувань, щоб у подальшому на дорослому рівні потрапити на зимову Олімпіаду та прославляти Україну. Вони подякували спортивній громаді Львівщини за підтримку та відповіли на всі запитання.

Керівництво Відділення подякувало санкарям та тренерам юнацької збірної за гідний виступ у Кореї.

Медіа