#OlympicLab для юних кропивницьких баскетболістів
15 Лютого 2024 Поділитися
#OlympicLab для юних кропивницьких баскетболістів

14 лютого на базі комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 4 Кропивницької міської ради» реалізовано напрям «Чат з чемпіонами та навички лідерства» Всеукраїнського спортивно-освітнього проєкту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab.

У рамках проєкту з вихованцями спортивної школи зустрівся один із найтитулованіших баскетболістів Кіровоградщини, 5-ти разовий чемпіон України, багаторазовий MVP чемпіонату України, член збірної України серед юнаків U 16, учасник чемпіонату Європи 2023 року Роман Потєєв. Роман є одним із лідерів кропивницької баскетбольної команди «Push-ЦДУ», входить до п’ятірки найрезультативніших гравців Вищоі ліги серед чоловіків.

Перспективний спортсмен розповів хлопцям і дівчатам про свої спортивні досягнення, навів приклад якостей і навиків, якими має володіти лідер команди, поділився мріями, відповів на численні запитання, провів автограф-сесію.

У свою чергу спортсмени-початківці продемонстрували майстерність і жагу до перемоги у змаганнях з баскетболу 3х3, в яких взяли участь 40 юних баскетболістів із 9 команд. На завершення спілкування та змагань всі учасники отримали від Відділення НОК України в Кіровоградській області дипломи та подарунки із символікою проєкту #OlympicLab.

Медіа