Відбулося засідання Комісії «Осередки НОК України»
29 Лютого 2024 Поділитися
Відбулося засідання Комісії «Осередки НОК України»

Сьогодні, 29 лютого, відбулося перше в поточному році засідання Комісії «Осередки НОК України», до участі в якому також долучилися президент НОК України Вадим Гутцайт, виконавчий директор НОК України Людмила Панченко та її заступниця Наталія Коваленко, директор департаменту олімпійського руху та спорту НОК України Іван Бондарчук, представники олімпійських осередків.

Вадим Гутцайт подякував членам Комісії за роботу та зазначив, що Комісія працює на розвиток олімпійського руху в областях. При цьому він наголосив, що всі відділення згуртувалися та підтримують один одного, і це надзвичайно важливо в нинішніх умовах.

Голова Комісії Володимир Ковальов довів до відома присутніх основну інформацію з питань порядку денного, зокрема про затвердження нової редакції Положення про порядок надання Національним олімпійським комітетом України патронату спортивним змаганням та заходам, а також про затвердження нової редакції Положення про посткар'єру атлетів за підтримки Національного олімпійського комітету України.

Члени робочої групи з підрахунку рейтингу діяльності олімпійських осередків, які у період з 19 по 23 лютого вивчали, аналізували та узагальнювали показники роботи осередків за різними позиціями, поінформували про результати підрахунку рейтингу діяльності регіональних відділень НОК України за 2023 рік. При цьому було зазначено про необхідність внесення змін до системи підрахунку балів рейтингу на 2024 рік.

Присутні на засіданні активно долучилися до обговорення порушених питань та висловили свої пропозиції щодо окремих позицій. З урахуванням усіх пропозицій робочі матеріали буде доопрацьовано та передано на затвердження виконавчого комітету НОК України.

Медіа