Підбито підсумки діяльності регіональних відділень НОК України за 2023 рік
21 Березня 2024 Поділитися

Сьогодні, 21 березня, в Олімпійському домі відбулась семінар-нарада з суб’єктами олімпійського руху. Участь у заході взяли представники олімпійських осередків з усіх областей України.

Від імені президента НОК України учасників семінару привітав перший віцепрезидент НОК України Олексій Перевезенцев. Він поінформував про основні аспекти та плани щодо подальшої роботи, про новий соціальний проєкт «Олімпійці – захисникам і захисницям України», а також про фінансову підтримку, яку отримають відділення НОК України у поточному році.

Крім того, сьогодні усі регіональні відділення отримали сучасні ноутбуки зі встановленим програмним забезпеченням, які були придбані при підтримці МОК за програмою Олімпійської солідарності.

Віцепрезидент НОК України Олександр Крикун та виконавчий директор НОК України Людмила Панченко вручили відзнаки НОК України членам Робочої групи з підрахунку рейтингу діяльності регіональних відділень за 2023 рік.

Члени цієї робочої групи разом із головою Комісії «Осередки НОК України» Володимиром Ковальовим представили на розгляд учасників семінару узагальнену інформацію про проведені НОК України та регіональними осередками заходи, про залучене фінансування та спонсорські надходження, проведення семінарів, збереження олімпійської спадщини та виготовлення брендованої сувенірної продукції.

Окремо було підбито підсумки інформаційної діяльності олімпійських осередків, представлено брейкінг як новий олімпійський вид спорту в світі та в Україні, а також презентовано фільм про Віктора Чукаріна.

Виконавчий директор НОК України Людмила Панченко поінформувала присутніх про проведення в поточному році у МДЦ «Артек» Всеукраїнського пізнавально-спортивно-культурного заходу серед дітей «Швидше, вище, сильніше – разом», його мету та особливості проведення.

Представники регіональних відділень НОК України активно долучилися до обговорення питань порядку денного. Підбиваючи підсумки семінару, Людмила Панченко зазначила, що попереду чекає активна робота за багатьма напрямами. Усі зміни мають сприяти розвитку олімпійського руху в Україні та підвищенню рівня поінформованості суспільства про олімпійські види спорту та можливості для занять спортом.

Медіа