«Do Like Olympians» для переможців обласного конкурсу «Зимова фортеця» на Рівненщині
26 Березня 2024 Поділитися
«Do Like Olympians» для переможців обласного конкурсу «Зимова фортеця» на Рівненщині

Нещодавно було підбито підсумки обласного конкурсу «Зимова фортеця», що проводився серед дошкільних навчальних закладів Рівненської області. Перше місце серед сільських дитячих садочків вибороли вихованці Заборольського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) загального типу Олександрійської сільської ради, серед міських – Квасилівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) Рівненської міської ради.

У зв’язку з цим представники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення НОК України в Рівненській області завітали до малечі обох закладів, щоб вручити нагороди та провести спортивне свято у рамках Всеукраїнського проєкту Національного олімпійського комітету України «Do Like Olympians».

Майстер спорту України з пауерліфтингу Михайло Марчук провів для малечі в обох закладах руханку. А далі дітлахи виконували веселі естафети «Фітбол», «Гриби», «Рівновага», «Боулінг» та «Тунель». Загалом було охоплено понад 100 діток.

Виконання завдань супроводжувалось дитячим сміхом та спортивним азартом до перемоги. Поважні гості підготували подарунки усім дітям та закладам-переможцям. Відтак, спортивні заходи вдалися на славу.

Фотозвіт із Заборольського закладу дошкільної освіти:


Фотозвіт із Квасилівського закладу дошкільної освіти:

Медіа