В Ірпінському податковому університеті розіграли Кубок ДПУ з настільного тенісу
28 Березня 2024 Поділитися
В Ірпінському податковому університеті розіграли Кубок ДПУ з настільного тенісу

У рамках меморандуму про співпрацю між Відділенням НОК України в Київській області та Державним податковим університетом, де одним із пунктів визначено спільне проведення спортивних заходів та змагань, 26 березня на базі ДПУ відбулись змагання на «Кубок Державного податкового університету з настільного тенісу».

Загалом змагання зібрали більше 30 здобувачів із 5-и факультетів та навчально-наукових інститутів, а також Ірпінського фахового коледжу економіки та права.

Традиційно захід не пройшов без почесних гостей. На турнір завітали: Дмитро Венцковський – проректор ДПУ з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку; голова Відділення НОК України в Київській області, член НОК України Ігор Малинський; виконавчий директор Відділення НОК України в Київській області, начальник Центру студентського спорту ДПУ Вадим Гаєвий; член Відділення НОК України в Київській області, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Гостомельської селищної ради  Антон Звєрєв; завідувач відділу молодіжної політики ДПУ Костянтин Кононенко, а також професорсько-викладацький колектив Університету.

Після виконання Державного гімну та вшанування пам'яті за загиблими захисниками України студентська молодь продемонструвала свої найкращі якості, а головна суддівська колегія у складі головного судді, доцента кафедри технології оздоровлення та фізкультурно-спортивної реабілітації Юрія Сергієнка та викладача фізичної культури та спорту ІФКЕП Віктора Гулая приступили до виконання своїх обов'язків.

За підсумками змагань чемпіонами та призерами стали:

Дівчата: І місце – Ніка Барабаш; ІІ місце – Вікторія Савченко; ІІІ місце – Дарина Книш.

Юнаки: І місце – Андрій Котяш; ІІ місце – Олег Єгоров; ІІІ місце – Олександр Глущенко.

За підсумками змагань учасники були нагороджені кубками, медалями, дипломами та цінними подарунками від НОК України, а також подарунковими сертифікатами на медичні послуги від офіційного партнера Відділення – медичної клініки «Столиця».

Медіа