Турнір пам'яті загиблих воїнів-захисників України – випускників Чернігівської ЗОШ № 35
01 Квітня 2024 Поділитися
Турнір пам'яті загиблих воїнів-захисників України – випускників Чернігівської ЗОШ № 35

Турнір присвячено пам’яті про 13 українських військовослужбовців, які навчалися і закінчили Чернігівську загальноосвітню школу № 35, а після повномасштабного вторгнення стали на захист незалежності України та віддали своє життя за мирне майбутнє.

Під час відкриття заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про захисників України. До уваги десятикласників було представлено і біографію колишніх випускників школи – загиблих Героїв.

Після урочистої частини учні десятих класів взяли участь у легкоатлетичному забізі та виконали спеціальні вправи: піднімання тулуба в із положення лежачи, відтискання, берпі, дартс та подолання смуги перешкод. Всі учасники спортивної частини були нагородженні грамотами, медалями, солодощами та сертифікатами на відвідування розважального комплексу «Боулінг клуб – Базис».

Захід відбувся завдяки тісній співпраці Відділення НОК України в Чернігівській області, міського центру фізичного здоровʼя населення «Спорт для всіх», Владислави Карцан – племінниці загиблого воїна Миколи Барановського та розважального комплексу «Боулінг клуб – Базис».

Медіа