Футбольний турнір «Кубок восьми»: спортивне свято молоді та перемоги
01 Квітня 2024 Поділитися
Футбольний турнір «Кубок восьми»: спортивне свято молоді та перемоги

У Вінниці відбувся унікальний турнір. Це – перший захід, присвячений збірній Україні з футболу, яка кваліфікувалася на Олімпіаду-2024 у Франції.

Місто Вінниця знову стало ареною для великих спортивних подій! 30-31 березня 2024 року на стадіоні КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» відбувся футбольний турнір «Кубок восьми» серед спортсменів 2013 року народження. Захід присвячений молодіжній збірній команді України з футболу, яка готується до участі у найпрестижнішій спортивній події – Олімпійських іграх 2024 року в Парижі.

Організаторами турніру виступили Відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області, Вінницька обласна асоціація футболу та Громадська організація «Щира турбота».

До церемонії нагородження долучились: Ірек Гатауллін – перший заступник голови ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області», голова ГС «Вінницька обласна асоціація футболу», президент ГО «Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів»; Ігор Павленко – виконавчий директор ГС «Вінницька обласна асоціація футболу», Ігор Коваль – директор КЗ «Вінницька обласна ДЮСШ з футболу «Нива»», Сергій Пліхта – виконавчий директор ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області» та Вадим Адамчук – учасник І юнацьких Олімпійських ігор в Сінгапурі.

На турнірі змагалося 8 футбольних команд, кожна з яких складалась із 16 талановитих спортсменів. Особливо приємно, що окрім команд з Вінниці, таких як «Джуніор», «Нива», «Прем'єр–Нива» та «Балкани», участь у турнірі взяли команди з України: «ДЮСШ Бердичів», «Полісся» (м. Житомир), «Ягуар» (м. Кременчук) та «Мрія» (м. Хмельницький).

Учасники отримали велику підтримку від вболівальників, які наповнили трибуни стадіону. Кожен учасник заходу отримав медаль, подарунки від Відділення НОК України у Вінницькій області та сертифікат від Парку розваг «МегаПарк». Крім того, кожна команда отримала в подарунок футбольний м'яч від Вінницької обласної асоціації футболу.

Крім того, у кожній команді було визначено кращого гравця, якого відзначено особливими нагородами від організаторів: кожен отримав пам'ятні футболки з автографами видатних футболістів збірної України – Михайла Мудрика, Віталія Миколенка, Георгія Судакова.

«Я вже 32 роки їжджу на змагання з національною збірною в офіційній делегації. І цього разу також був на матчі. Спілкувався з гравцями до і після гри. Це було дивовижно. Близько 30 тисяч людей вболівали за команди наживо на стадіоні у Польщі, а більшість з них – це українці. Перемога нашої збірної – це перемога держави, керівництва, тренерів та ЗСУ», - зазначив Ірек Гатауллін, який привіз такі подарунки.

Також були визначені кращі гравці в своїх амплуа, які отримали відповідні нагороди та подарунки.

Команди «Мрія», яка посіла третє місце, та «Прем'єр–Нива», що зайняла друге місце, отримали, крім медалей та подарунків, пам'ятний кубок, який стане символом їхньої перемоги та досягнень. А особливу радість та визнання заслужила команда «Джуніор», яка посіла перше місце. Гравці цієї команди отримали не лише грошовий подарунок у розмірі 8000 гривень від ГО «Щира турбота», а й визнання та повагу від усіх присутніх.

Футбольний турнір «Кубок восьми» став святом спорту, дружби та перемог. Його учасники продемонстрували високий рівень майстерності та волелюбства, що сприятиме розвитку українського футболу та підготовці молодих талантів до майбутніх великих змагань.

Медіа