«Do Like Olympians» для учнів та студентів міста Лубни
11 Квітня 2024 Поділитися
«Do Like Olympians» для учнів та студентів міста Лубни

З нагоди Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка в рамках Всеукраїнського проєкту серед дітей та молоді «Do Like Olympians» відбувся спортивно-розважальний захід, організований Луганським обласним відділенням НОК України, Луганським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України спільно з Навчально-науковим інститутом охорони здоров’я і спорту Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

У заході взяли участь студенти навчально-наукового інституту охорони і спорту, навчально-наукового інституту технологій та торгівлі, навчально-наукового інституту педагогіки і психології, здобувачі освіти відокремлених структурних підрозділів Старобільського фахового коледжу ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та учні 10-11 класів Гімназії Василя Барки Лубенської міської ради.

Долучилася до заходу й Ірина Янович – заслужений майстер спорту України з велоспорту, бронзова призерка Олімпійських ігор 2000 в Сіднеї з велотреку, чемпіонка Європи, багаторазова чемпіонка України.

Головна мета заходу – сприяння активному способу життя та розвитку фізичних здібностей дітей та молоді. У цьому контексті було проведено різноманітні змагання, спрямовані на розвиток спритності, миттєвої реакції. Учасники також мали змогу взяти участь у веселих естафетах, що сприяло підвищенню командного духу та спортивного дружного змагання. Не оминули і настільний хокей, який став веселою та захопливою грою у колективі.

Захід став чудовою нагодою для молоді відпочити та провести час у дружній та спортивній атмосфері.

Медіа