На Дніпропетровщині відбувся #OlympіcLab з елементами навчання мінній безпеці
11 Квітня 2024 Поділитися
На Дніпропетровщині відбувся #OlympіcLab з елементами навчання мінній безпеці

У рамках проєкту Національного олімпійського комітету України #OlympіcLab до Олімпійського дому на Дніпропетровщині завітали 26 дітей військовослужбовців з Гвардійського ліцею Черкаської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровщини.

Голова Дитячо-юнацької футбольної ліги Дніпропетровської області Роман Прощенко та олімпійський чемпіон з футболу 1988 року Олексій Чередник провели для школярів екскурсію у музеї «Олімпійської слави Дніпропетровщини».

Розповіли історії про музейні експонати, які раніше допомогли радянським та українським атлетам вибороти важливі перемоги. Олексій Чередник розповів про свій шлях у футболі та експонати, що стосуються футбольного клубу «Дніпро».

«Дуже радий, що ці діти можуть відволіктися від тривог та приїхати подивитися на досягнення наших спортсменів. Бажаю, щоб мрії цих дітей збулися! Звісно, не всі вони стануть відомими футболістами, але спорт загартовує всіх, дає відчуття колективу», – зазначив Олексій Чередник.

 

Після екскурсії на дітей чекало відкрите тренування на стадіоні «Олімпійські резерви». Тренер МДЮСШ Євген Фетисов у рамках міжнародного проєкту розвитку масового футболу з елементами EORE (навчання щодо ризиків вибухонебезпечних предметів) поєднував футбольні вправи з розповіддю про вибухонебезпечні предмети та поведінку в разі виявлення наземних мін і нерозірваних боєприпасів.

Медіа