У Вінниці відбулись змагання з кросу, присвячені пам’яті Ю. Козловського
15 Квітня 2024 Поділитися
У Вінниці відбулись змагання з кросу, присвячені пам’яті Ю. Козловського

13 квітня 2024 року в парку «Вишенський» міста Вінниця відбулись змагання під патронатом НОК України «Чемпіонат області з кросу пам’яті заслуженого тренера України Ю. Козловського».

Спортсмени змагались на дистанціях від 500 м до 4 км. На старт вийшли понад 100 учасників із 15 районів і двох спортивних шкіл Вінниці, Гайворону (Кропивницька область), а також спортсмени з Харківського національного університету внутрішніх справ.

Серед поважних гостей на відкритті були: заступник начальника управління рухової активності департаменту гуманітарної політики ОВА Наталія Токар; президент ФЛАВО Олена Бех; директор ВСДЮСШОР з легкої атлетики Валерій Швець, учасниця літніх Олімпійських ігор в Сеулі з марафону Тетяна Джабраїлова (4 місце), учасник літніх Олімпійських ігор в Атланті з марафону Петро Сарафинюк, завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» Дмитро Присяжнюк.

За версією Відділення НОК України у Вінницький області було визначено найкращого спортсмена змагань. Ним став Володимир Найчук – вихованець Вінницької МДЮСШ-1 (тренер Прошин В.М.). Володимир здобув вольову перемогу на дистанції 2 км серед юнаків 2009-2010 р.н. з результатом 7:12 хв.

«Перемога – це не лише перемога над супротивниками на дистанції, але й над собою, над власними ваганнями та обмеженнями. Для мене вона є нагадуванням, що немає нічого неможливого, якщо вірити у себе та не зупинятися ні перед чим», - сказав після нагородження Володимир Найчук.

Медіа