100 днів до Олімпіади-2024: олімпійці, зірки шоу-бізнесу та журналісти дали старт зворотного відліку до Парижу
17 Квітня 2024 Поділитися

Сьогодні, 17 квітня, Національний олімпійський комітет України у співпраці з радіостанцією «Перець FM» організували інтерактивний захід за участі відомих українських спортсменів, представників шоу-бізнесу та спортивних журналістів. Захід присвячений 100 дням до відкриття Олімпійських ігор-2024.

Зокрема, участь у заході взяли спортсмени: Ірина Коляденко, Парвіз Насібов, Джоан Фейбі Бежура, Ігор Трунов, Дмитро Даниленко, Іван Семикін, Олег Кухарик, Олександр Товкай, Ольга Саладуха, Ганна Різатдінова, Олександр Хижняк, Юрій Чебан, Олена Яценко; а також зірки шоу-бізнесу Тарас Тополя (гурт «Антитіла»), Килиммен (гурт «Kalush»), Анна Добриднєва та Олександр Волошин.

Відбувся захід у співпраці Перець ФМ та НОК України, який представляли віцепрезидент Олександр Крикун, виконавчий директор Людмила Панченко, керівники та працівники структурних підрозділів організації.

Звичайно ж, долучилися до дійства і спортивні коментатори та представники суспільно-політичних мас-медіа нашої держави, завдяки яким олімпійський дух і настрій відчують тисячі українців.

Вже сьогодні, в режимі реального часу протягом години учасники заходу розповідали слухачам «Перець FM» про свої хвилювання, підготовку та очікування від Олімпіади-2024. Спортсмени поділилися спогадами з виступів на попередніх змаганнях такого рівня та привідкрили завісу щодо своєї підготовки до майбутньої Олімпіади. Співаки розповіли про свої спортивні захоплення та фаворитів на олімпійське літо. Не оминули й тему важливості цих Ігор для України, особливо в контексті війни.

Паралельно із включеннями до радіоефіру усі запрошені стали учасниками олімпійської вікторини, змагань зі стрільби з лазерного пістолету, складання символічної карти України із представленням усіх видів спорту, в яких на Олімпіаді будуть змагатися українські спортсмени, та майстер-класу з гирьового спорту. Титуловані олімпійці залишили свої мотивуючі побажання та підписи на прапорах України, які будуть передані захисникам, які боронять нашу державу.

На завершення всі разом дали зворотній відлік до початку Олімпійських ігор та скуштували святковий торт. І навіть дощ, який рясно окропив тематично прикрашену терасу «Перець FM» в цей день, не став на заваді спортивному святу, а лише вкотре довів, що українці – нація переможців, і наші олімпійці йдуть до мети за будь-яких умов.

Медіа