У Харкові підняли Олімпійський прапор з нагоди 100 днів до старту Олімпіади у Парижі
17 Квітня 2024 Поділитися
У Харкові підняли Олімпійський прапор з нагоди 100 днів до старту Олімпіади у Парижі

За роки незалежності України спортсмени з Харківщини на найпрестижніших світових змаганнях – Олімпійських іграх – у різних видах спорту вибороли 55 медалей різного гатунку. Остаточний склад національної збірної команди України на Олімпіаду-2024 буде відомо на початку липня. Однак уже зараз представниці синхронного плавання мають ліцензію та інтенсивно готуються до Ігор.

Аби підтримати своїх землячок та всіх українських олімпійців, які готуються до відбіркових турнірів чи вже мають ліцензії на Олімпійські ігри, у Харкові з нагоди 100 днів до Олімпіади-2024 провели свято Олімпійського прапора.

Участь у заході взяли члени виконкому Відділення НОК України в Харківській області разом із представниками обласних федерацій з різних видів спорту. До заходу також долучилися: бронзовий призер Ігор Олімпіади в Афінах-2004, заслужений майстер спорту Олександр Сердюк, заслужений майстер спорту, учасник Ігор Олімпіади в Пекіні-2008, призер чемпіонатів та Кубків світу, а сьогодні – представник ЗС України Андрій Винокуров, заслужений майстер спорту з кікбоксингу, чемпіон світу Віталій Єрьоменко, а також майстри спорту України міжнародного класу, учасники Олімпійських ігор: Олександра Рижкова (легка атлетика, Олімпіада-2004), Юлія Підлісна (плавання, Олімпіада-2008), Олександр Ліхвальд (важка атлетика, Олімпіада-2000).

У вітальній промові голова Відділення НОК України в Харківській області Валерій Дема наголосив: «Разом ми зможемо зробити все можливе для успішної підготовки наших спортсменів для їх успішного завершення кваліфікаційного відбору до Ігор Олімпіади-2024. Будемо закладати міцний фундамент і на наступні Ігри та створювати умови для перемог наших земляків у складі збірної України на міжнародних стратах».

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих Героїв та висловили вдячність захисникам, які зараз продовжують боронити нашу Державу. Представники місцевої влади та олімпійської родини Харківщини сказали слова підтримки спортсменам, які виступатимуть на Олімпіаді.

Під звучання Гімну України були підняті Державний прапор України, прапори НОК України, Харківської області та міста Харкова. Голова обласного відділення НОК України разом з олімпійцями вручив представникам федерації художньої гімнастики області прапор НОК України з побажаннями достойно продовжити олімпійські традиції харківських олімпійців та чемпіонів. Партнер Віділення – ТМ «Хладопром» підготував для  юних спортсменів солодощі.

Олімпійські цінності та ідеали спорту єднають покоління.


Медіа