Книгозбірні Хмельниччини сприяють популяризації олімпійського руху
06 Травня 2024 Поділитися
Книгозбірні Хмельниччини сприяють популяризації олімпійського руху

Днями голова олімпійського осередку Хмельниччини Віталій Огон та директорка Центральної публічної бібліотеки Хмельницької міської територіальної громади Тамара Козицька уклали договір про співпрацю.

Цьому передувала багаторічна співпраця та проведення різноманітних просвітницьких заходів з популяризації спорту та здорового способу життя, книжкових виставок, конференцій, конкурсів, вікторин, дискусійних клубів, тематичних «круглих столів», навчальних тренінгів, створення тематичних електронних ресурсів тощо.

Під час підписання документу директорка бібліотеки Тамара Козицька зазначила, що фахівці бібліотеки активно використовують літературу, поліграфічну та сувенірну продукцію, надану Відділенням у попередні роки, а також видання місцевих краєзнавців про спортсменів краю.

Вона також запевнила, що завжди раді бачити в себе на просвітницьких заходах олімпійців, титулованих місцевих спортсменів, особливо під час проведення «Олімпійського дня», «Олімпійського уроку», флешмобу «Жива бібліотека».

За вагомий особистий внесок у розвиток Олімпійського руху на Хмельниччині Віталій Огон вручив Тамарі Козицькій подяку Відділення НОК України. Перший заступник голови Відділення Віктор Флентін відвідав читальний зал бібліотеки і передав її працівникам олімпійський календар-2024 для поповнення експозиції розгорнутої наразі там чергової книжкової виставки «Спорт – тріумф життя».

Посилення співробітництва сприятиме координації дій під час проведення спортивно-масових та культурних заходів, задоволенню інформаційних потреб суспільства в галузі спорту та рухової активності, популяризації олімпійських видів спорту та олімпійського руху загалом.

Медіа