OlympicLab для майбутніх фахівців з фізичної культури: від майстер-класу до престижної професії
06 Травня 2024 Поділитися
OlympicLab для майбутніх фахівців з фізичної культури: від майстер-класу до престижної професії

На базі Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка відбувся спортивно-інтерактивний захід у рамках проєкту НОК України #OlympicLab за напрямом «Основи розвитку бізнесу та кар'єри».

Захід відбувся з ініціативи Національного олімпійського комітету України за сприяння Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Федерації бадмінтону України, спільно з Кременецькою обласною гуманітарно-педагогічною академією ім. Тараса Шевченка і Тернопільським національним педагогічним університетом ім. Володимира Гнатюка.

Головною метою заходу було ознайомити студентів – майбутніх фахівців з фізичної культури і спорту, з можливостями професійної кар’єри через міжнародну програму Всесвітньої федерації бадмінтону BWF «SHUTTLE TIME».

Про можливості для розвитку та професійної реалізації в рамках міжнародної програми студентам розповіли декан факультету, майстер спорту України Олександр Бережанський та голова Кременецького відділення олімпійської академії України, завідувач кафедри теоретико-біологічних основ фізичного виховання Микола Божик.

Заступник голови обласного Відділення НОК України Андрій Огнистий провів заняття за програмою Shuttle Time University Course.

Цього дня студенти мали майстер-клас з бадмінтону від професіоналів із цього виду спорту. А в майбутньому, по закінченню курсу, вони можуть отримати міжнародний сертифікат від BWF і мати можливість працювати вчителем з бадмінтону у більш ніж 130 країнах світу.

Медіа