#OlympicLab завітав до юних плавців спортивного клубу «Спартак» у Запорізькій області
07 Травня 2024 Поділитися
#OlympicLab завітав до юних плавців спортивного клубу «Спартак» у Запорізькій області

Завдяки Запорізькому обласному олімпійському осередку юні вихованці СК «Спартак» отримали заряд енергії та мотивації для якнайкращого виконання контрольних запливів. У рамках проєкту НОК України #OlympicLab за напрямом «Олімпійські та загальнолюдські цінності» вони дізналися багато цікавого про титулованих плавців і продемонстрували свої здібності.

Юним спортсменам з плавання перший заступник голови Запорізького обласного Відділення Національного олімпійського комітету України Олексій Гацуля розповів про історію плавання спортивної школи «Спартак», про її видатних спортсменів, які підкорювали Олімпійські п’єдестали, серед яких був найтитулованіший «містер Батерфляй» – срібний призер Олімпійських ігор в Сіднеї-2000 Денис Силантьєв. Також діти дізнались про фіналіста Олімпійських ігор 2012, 2016 та 2020 років вільним стилем Сергія Фролова.

Діти захоплено слухали про високі досягнення своїх попередників, а згодом показали високі результати на контрольних запливах. Усі учасники заходу були нагороджені сувенірною атрибутикою від НОК України.

Медіа