Світлана Самуляк – спортивна зірка Слобожанщини у квітні 2024 року
07 Травня 2024 Поділитися
Світлана Самуляк – спортивна зірка Слобожанщини у квітні 2024 року

Комісія Відділення НОК України в Харківській області з визначення кращих спортсменів місяця під головуванням заслуженого журналіста України Олександра Шарікова провела своє чергове засідання та за результатами міжнародних змагань, які проходили протягом квітня поточного року, визначила кращого спортсмена місяця.

Цього разу кращою спортсменкою Харківщини стала заслужений майстер спорту з важкої атлетики Світлана Самуляк.

За підсумками Кубку світу з важкої атлетики, який пройшов з 31 березня по 11 квітня у Пхукеті (Таїланд), у ваговій категорії до 64 кг харків’янка Світлана Самуляк виборола три бронзові нагороди: у ривку з результатом 101 кг, поштовху (120 кг) та за сумою двоборства (221 кг). Кандидатка на участь в Іграх XXXIII Олімпіади Париж-2024, вихованка заслуженого тренера України Валерія Нікуліна та тренера першої категорії Артема Нікуліна, даним результатом зробила великий крок на шляху до Парижу-2024.

Додатково: У лютому Світлана Самуляк – студентка Харківської державної академії фізичної культури, зібрала повний комплект нагород (золото, срібло та бронзу) на чемпіонаті Європи в Болгарії.

Кращим тренером квітня визнано Артема Нікуліна, який представляє КЗ «Харківський фаховий коледж спортивного профілю» Харківської обласної ради. Щирі вітання кращим представникам українського спорту!

Медіа