У Дніпрі відзначили призерів чемпіонату Європи з боксу
09 Травня 2024 Поділитися
У Дніпрі відзначили призерів чемпіонату Європи з боксу

«За дорученням голови Відділення НОК України у Дніпропетровській області Михайла Кошляка ми вітаємо боксерів-призерів континентальної першості та їхніх тренерів. Дякуємо за прекрасний результат, за вашу роботу!», – привітав атлетів та керівництво Асоціації боксу Дніпропетровщини виконавчий директор Відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Пшеничников.

В Олімпійському домі Відділення НОК України у Дніпропетровській області керівництво Відділення привітало спортсменів та тренерів Федерації боксу Дніпропетровської області з чудовим результатом на чемпіонаті Європи з боксу серед молоді та жінок-молоді. Нагадаємо, що на змаганнях у Хорватії, що проходили з 2 по 15 квітня, троє атлетів області стали чемпіонами і один – бронзовим призером.

Медалі на молодіжній континентальній першості, кажуть, очікуваний результат, адже останнім часом в області проводиться потужна робота щодо популяризації спорту та створення умов для тренування молоді з боксу зокрема.

«Пишаємось нашими спортсменами. Впевнений, що і на Всеукраїнському турнірі, на якому буде відбір у збірну України на чемпіонат світу, вони також виступлять достойно!», – сказав віцепрезидент ФБДО Олександр Багацький.

Призери чемпіонату Європи та тренери, які їх підготували, отримали від Федерації боксу Дніпропетровської області грошові премії та подяки.

Медіа