#OlympicLab для школярів Покровська з легкоатлеткою Юлією Чумаченко
07 Травня 2024 Поділитися
#OlympicLab для школярів Покровська з легкоатлеткою Юлією Чумаченко

6 травня регіональним олімпійським осередком Донеччини проведено захід за напрямом «Олімпійські та загальнолюдські цінності» у рамках спортивно-інтерактивного проєкту для дітей і молоді #OlympicLab, засновником якого є Національний олімпійський комітет України.

У режимі онлайн 34 учні 7 класу загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 Покровської міської ради зустрілися з провідною легкоатлеткою Школи вищої спортивної майстерності Донецької області Юлією Чумаченко – майстром спорту України міжнародного класу, переможницею Всесвітньої універсіади 2019 року та володаркою нагород низки престижних турнірів у стрибках у висоту.

Юлія розповіла хлопцям і дівчатам із Покровська про свої перші кроки в спорті, вибір легкої атлетики, перемоги та здобутки. Атлетка зауважила, що успіх у спорті має багато складових, і вони ґрунтуються на олімпійських цінностях, серед яких – повага, дружба, натхнення, рівність, досконалість, сміливість, завзятість.

Запрошена гостя відповіла на запитання дітей, побажавши всім безмежної мотивації й натхнення на шляху до найсміливіших життєвих цілей і мрій. На завершення онлайн-спілкування школярі разом із Юлією Чумаченко виконали динамічну руханку.

До заходу також долучилися: представниця Відділення НОК України в Донецькій області Каріна Ваноян, директорка Школи вищої спортивної майстерності Донецької області Крістіна Русінова, директорка Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Тетяна Попова та її заступниця Валентина Макогон, вчителі фізичної культури цього закладу Юлія Сухомлинова та Наталія Дереча.

Відзначимо, що проєкт НОК #OlympicLab має на меті виховання молодого покоління за допомогою олімпійських ідеалів і принципів, сприяння залученню дітей до активних занять спортом та здорового способу життя.

Медіа