Переможці конкурсу «Найкращий спортсмен місяця» отримали свої нагороди
15 Травня 2024 Поділитися

Сьогодні, 15 травня, в Олімпійському домі за участі керівництва й представників Національного олімпійського комітету України, Міністерства молоді та спорту України, національних федерацій з олімпійських видів спорту та фізкультурно-спортивних товариств, спортсменів і тренерів, а також представників засобів масової інформації відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу «Найкращий спортсмен місяця» за підсумками березня та квітня 2024 року.

У вітальній промові президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт подякував спортсменам, тренерам та спортивним функціонерам за працю й витримку. «Коли спортсмени перемагають – це свято. Коли вони перемагають у такий складний час – це подвійне свято!.. І це важливо не лише для спортивної громади, а й для наших захисників, і для України загалом», - сказав він.

Про велику відповідальність та про участь у міжнародних спортивних змаганнях як державну справу зазначив і заступник Міністра молоді та спорту України Олексій Нікітенко.

Вадим Гутцайт та Олексій Нікітенко разом вручили пам’ятні нагороди присутнім переможцям конкурсу:

-       «Найкращим спортсменам березня-2024»: Олені Костевич та Олегу Омельчуку,

-       «Найкращим тренерам березня-2024»: Ігорю Чередінову та Олександру Камінському,

-       «Найкращій юній спортсменці березня-2024» Марії Анійчин,

-       «Найкращому тренеру юної спортсменки березня-2024» Івану Хоменку.

За підготовку найкращих спортсменів місяця (серед дорослих) нагороди НОК України сьогодні також отримали керівники Федерації стрільби України (президент – Олег Волков), ФСТ «Динамо» (перший заступник голови – Микола Даневич) та Центрального спортивного клубу Збройних Сил України (заступник начальника – Олексій Шаблій).

У режимі онлайн до заходу долучилися «Найкращий спортсмен квітня 2024 року» Ілля Ковтун та «Найкращий тренер квітня 2024 року» Ірина Горбачева (Надюк). Вони, як і інші нагороджені спортсмени, подякували представникам Сил оборони України за захист, а тренерам, НОК України та спортивним клубам – за підтримку, віру й допомогу на шляху до перемог.

Усі побажання, які цього дня лунали на адресу титулованих спортсменів, були пов’язані зі сподіваннями на їх вдалі виступи під час Олімпійських ігор у Парижі. Спортсмени й тренери також говорили про серйозну підготовку до Ігор. При цьому, як зазначила Олена Костевич, «у нас є молоде покоління спортсменів, яке надихає нас на нові перемоги. Ми – сильна нація! І заслуговуємо на життя в успішній, розвиненій і мирній Україні».

Перемоги в спорті надихають та підтримують хлопців, які зараз боронять Україну. Тож разом ми сильніші! Українці – нація переможців!

Медіа