- НОК України
- Новини
-
Олімпійські змагання
- Олімпійські ігри
- Юнацькі Олімпійські ігри
- Європейські ігри
- Всесвітні пляжні ігри
- Європейські юнацькі олімпійські фестивалі
- Виступи українців на Олімпійських іграх
- Виступи українців на Юнацьких Олімпійських іграх
- Виступи українців на Європейських іграх
- Виступи українців на Європейських юнацьких олімпійських фестивалях
- Доброчесність спорту



16 травня представники Національного олімпійського комітету України на чолі з президентом Вадимом Гутцайтом взяли участь у першій конференції зі спортивного маркетингу SBC SUMMIT UKRAINE, організованій партнером НОК України – Sport&Business Club Україна.
Серед спікерів конференції – понад 40 експертів у галузі спорту, маркетингу та медіа, а також представники бізнесу та компаній, що співпрацюють або хочуть співпрацювати зі спортом. Загалом тема спортивного маркетингу зацікавила понад 350 менеджерів та представників спортивних організацій, національних федерацій і спортивних клубів, які відвідали конференцію.
У рамках заходу було обговорено різні актуальні питання, пов’язані зі спортом та перспективами його розвитку в Україні в умовах війни.
Так президент НОК України, Олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт разом із Олімпійською чемпіонкою Лілією Подкопаєвою поінформували присутніх про український спорт під час війни: виклики, досягнення, завдання, пріоритети та плани.
Вадим Гутцайт наголосив, що навіть в умовах війни важливо не лише зберегти спорт, відновити зруйноване, а й створити нові умови для занять фізичною культурою і спортом усіх верств населення. Він розповів про проєкт, який реалізує НОК України у співпраці з компанією «Епіцентр К», – «Олімпійці – захисникам і захисницям України», а також запросив до співпраці усіх зацікавлених.
«Основне завдання для всіх, хто працює у спорті, – зробити всі умови для реабілітації наших воїнів. Я впевнений, що тільки через спорт вони можуть повернутися до нормального життя. А ми повинні зробити всі умови для того, щоб вони проходили реабілітацію, брали участь у змаганнях, щоб був безкоштовний доступ до спортивної інфраструктури», - сказав президент НОК України.
Окремо звернули увагу на питання боротьби української спортивної громадськості за недопущення російських і білоруських спортсменів до міжнародних змагань та Олімпійських ігор-2024 зокрема.
З-поміж іншого було порушено тему впливу війни на розвиток кар’єри професійних спортсменів, а також взаємодії спорту, бізнесу та медіа в контексті відновлення України.
У рамках панельних дискусій було також розглянуто можливості щодо розширення комунікацій для спорту і спортивних подій, сучасні стратегії у соціальних мережах, а також спортивний маркетинг у 2024 році. У цьому контексті представник маркетингового напряму НОК України Ангеліна Карпенко презентувала основні проєкти, до реалізації яких долучаються наявні та можуть долучатися нові партнери й спонсори олімпійського комітету, а також відповіла на озвучені питання.
Конференція стала майданчиком для обміну інформацією, досвідом та налагодженням нових контактів. Разом ми сильніші!