Президент НОК України Вадим Гутцайт відвідав Житомирщину
17 Травня 2024 Поділитися
Президент НОК України Вадим Гутцайт відвідав Житомирщину

Сьогодні, 17 травня, президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт побував на Житомирщині, де разом із начальником Житомирської обласної військової адміністрації, головою обласного олімпійського осередку Віталієм Бунечком та срібним призером Олімпійських ігор з вільної боротьби Валерієм Андрійцевим взяв участь у кількох заходах.

Під час відкриття спортивного майданчика в Бердичівському педагогічному фаховому коледжі Вадим Гутцайт подякував Віталію Бунечку за пошук можливостей для розвитку спорту в регіоні. 

«Не так часто під час війни ми відкриваємо такі майданчики. Дякую, що ви знаходите для цього можливості», - сказав він. І додав: «Ми розуміємо, що перемога на війні – це головне. Але наше завдання – щоб українська нація була здорова, щоб діти зростали і знали, що потрібно займатися спортом».

На нововідкритому майданчику одразу провели турнір з міні-футболу, присвячений прийдешньому Дню Героїв. 8 команд-учасниць продемонстрували справжню повагу до олімпійських цінностей.У рамках візиту олімпійці відвідали військовий шпиталь, на базі якого нещодавно було створено відділення реабілітації захисників. Поспілкувалися з пораненими військовими, подякували за їхній героїзм і патріотизм. Із медичним персоналом поговорили про потреби закладу та особливості виходжування захисників. 

У рамках проєкту «Олімпійці – захисникам і захисницям України» Вадим Гутцайт вручив головному лікарю сертифікат для придбання спортивного інвентарю та обладнання в мережі магазинів «Intersport». Водночас від медичного закладу президент НОК України отримав подяку.На порядку денному було й питання підготовки та участі представників Житомирської області в Олімпійських іграх-2024. У приміщенні Житомирської обласної військової адміністрації з цього питання відбулась робоча зустріч за участі представників профільних структурних підрозділів ОВА та Відділення НОК України. Долучились до розмови й срібна призерка Олімпіади-2020, кандидатка на участь в Олімпіаді-2024 Анастасія Четверікова та її тренер Дмитро Грінько. 

Підбиваючи підсумки візиту, президент НОК України Вадим Гутцайт подякував Віталію Бунечку за роботу. Разом узгодили й пріоритетні питання подальшої діяльності.

Медіа