Юні футболісти змагалися на турнірі в Єрківській громаді на Черкащині
20 Травня 2024 Поділитися
Юні футболісти змагалися на турнірі в Єрківській громаді на Черкащині

Обласний турнір із мініфутболу, присвячений пам’яті загиблого на війні з російськими окупантами Дмитра Скоромного, на призи Відділення НОК України в Черкаській області відбувся в Єрківській громаді. Участь у змаганнях узяли команди футболістів 2015–2016 років народження із Черкас, Сміли, Звенигородки та Єрок.

Голова Єрківської громади Леонід Польовий привітав учасників змагань і розповів біографію загиблого воїна. Юні учасники заходу поклали живі квіти на могилу загиблого воїна.

Майже три години тривав турнір із футболу. У результаті перше місце виборола команда Єрківської ДЮСШ, на другу сходинку піднялася команда Черкаської КДЮСШ № 2, а третє місце розділили команди Звенигородки та Сміли.

Усі команди нагороджені медалями та кубками, а кращі гравці – спеціальними нагородами. Дружина Дмитра Скоромного Христина та місцевий бізнесмен Олександр Дробний вручили кожному учаснику турніру солодощі. Також футболістів відзначила й Черкаська асоціація футболу. Олімпійські подарунки отримали юні гравці й від Відділення НОК у Черкаській області.

Медіа