Гран-Пале — велична архітектурна споруда в серці Парижа, яка прийматиме олімпійців
21 Травня 2024 Поділитися
Гран-Пале — велична архітектурна споруда в серці Парижа, яка прийматиме олімпійців

Гран-Пале — це велична архітектурна споруда в самому серці Парижа. У 2024 році «Великий палац» прийме найкращих спортсменів світу в змаганнях з фехтування та тхеквондо

Гран-Пале був побудований для Всесвітньої виставки у 1900 році. Він здобув всесвітню популярність завдяки своєму величному нефу та скляному даху. Для будівництва лише головного залу знадобилося понад 6 тисяч тонн сталі.

«Великий палац», який за свою понад сторічну історію жодного разу не зазнав повної реставрації, зараз закритий для відвідувань. У палаці ведуться роботи, щоб у 2024 році його головний зал зміг стати одним із майданчиків Олімпійських ігор.

Ця знакова паризька споруда часто використовується для проведення різноманітних спортивних та мистецьких заходів. Так, наприклад, щороку у Гран-Палі проходить кілька виставок художників з усього світу, а у 2010 році у ньому проводився чемпіонат світу з фехтування.

Щороку понад два мільйони відвідувачів мають можливість насолодитися багатою культурною програмою, яку пропонує це видатне місце.

«Великий палац» відчинить свої двері одразу після реставрації, аби зустріти учасників Олімпійських ігор-2024 у змаганнях з фехтування та тхеквондо.

Влітку 2025 року до Гран-Пале знову зможуть завітати відвідувачі. Тож «Великий палац» продовжить і надалі служити майданчиком для культурних заходів.

Медіа