Футбольний матч у Дніпрі в пам’ять про полеглих захисників
08 Травня 2024 Поділитися
Футбольний матч у Дніпрі в пам’ять про полеглих захисників

Асоціація футболу Дніпропетровської області спільно з Відділенням НОК України у Дніпропетровській області провели традиційний футбольний матч з нагоди Дня памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який відзначається 8 травня. Зустріч ветеранів ФК «Дніпро» та ФК «Condor» (Дніпро) присвятили також пам’яті загиблих воїнів ЗСУ.

За команду ветеранів грали член Відділення НОК України в Дніпропетровській області, заслужений журналіст України, учасник бойових дій Віктор Ожогін, Олімпійський чемпіон Олексій Чередник, легендарні футболісти ФК «Дніпро» часів СРСР та України: Василь Лябік, Володимир Горілий, Артур Карноза, Олександр Поклонський, Олег Шелаєв.

«Дякую організаторам та хлопцям, які сьогодні зібрались вшанувати наших загиблих товаришів, які з першого дня вторгнення стали на захист нашої неньки-Батьківщини! Цим матчем ми вшановуємо їхню пам’ять, згадуємо їх ще раз. Вони назавжди в наших серцях», – сказав футбольний тренер, який отримав поранення на фронті, Віктор Сінько. Він і дав перший пас у цій товариській зустрічі.

Від імені голови Відділення НОК України в Дніпропетровській області Михайла Кошляка уславленим футболістам – легендам дніпровського футболу, вручили фінансову допомогу.

«Ветерани футбольного клубу «Дніпро» завжди пам’ятають про людей, які піднялись на захист нашої Батьківщини. Ми присвячуємо цей матч людям, які захищають Україну», – зазначив президент Асоціації ветеранів ФК «Дніпро» Валерій Гомілко.

З трибун за перебігом футбольного матчу слідкувало багато вболівальників, серед яких – і ветерани дніпровського футболу: 94-річний Анатолій Гладкий, 85-річний Валерій Лапшин та 85-річний Герман Кудзієв.

Медіа