Париж-2024: Які арени приймуть 16 національних збірних з футболу?
29 Травня 2024 Поділитися
Париж-2024: Які арени приймуть 16 національних збірних з футболу?

Футбол є одним із небагатьох видів спорту в програмі Олімпіади, де через велику кількість матчів турнір починається за 2 дні до офіційного відкриття Ігор. У 2024 році 7 найкращих стадіонів Франції приймуть 16 національних збірних з футболу

 

  • Стадіон «Ліон» — це ультрасучасна арена, що належить ФК «Олімпік Ліон». Ця третя за місткістю арена у Франції. Цей стадіон 365 днів на рік може приймати великі міжнародні заходи. Тут українська збірна зіграє матчі групового етапу з Аргентиною та Іраком.
  • Стадіон «Сент-Етьєн», також відомий як «Жоффруа Гішар», — це один з найзнаковіших стадіонів Франції. Його збудовано у 1931 році. Тут проводить свої домашні матчі ФК «Сент-Етьєн». На цій арені українці зіграють на груповому етапі проти Марокко.
  • Легендарний стадіон Марселя — друга за величиною арена Франції. Стадіон збудований у 1937 році, на ньому грає свої домашні матчі ФК «Олімпік Марсель». Ця арена може пишатися збільшеною місткістю та сучасним виглядом.
  • Стадіон «Ніцца» — це ультрасучасна арена на середземноморському узбережжі Франції. Цей об'єкт вражає своєю архітектурою і включає понад 10 000 м² виставкових площ.
  • Стадіон «Парк де Пренс» — це знакова для французького спорту арена, розташована в 16-му районі Парижа. «Парк де Пренс» є домашньою ареною ФК «Парі Сен-Жермен» з 1974 року.
  • Стадіон «Бордо» було побудовано до чемпіонату Європи-2016 з футболу. Футбольна арена розташована у світовій столиці вина між парком Флораль та лісом у Бордо. Зараз це домашня арена ФК «Бордо», одного з провідних клубів Франції.
  • На стадіоні «Божуар» грає ФК «Нант». Арену побудовано у 1984 році спеціально для матчів ЧЄ з футболу. «Божуар» досі залишається одним із найвідоміших стадіонів Франції.  

Кожен із вищезгаданих стадіонів регулярно стає майданчиком для проведення інших спортивних заходів, а також концертів міжнародних зірок.

Після закінчення Ігор ці арени продовжать приймати матчі футбольних клубів, а також інші великі спортивні та культурні заходи.

Медіа