#OlympicLab знайомить дітей Луганщини з історіями успіху їхніх земляків-спортсменів
30 Травня 2024 Поділитися
#OlympicLab знайомить дітей Луганщини з історіями успіху їхніх земляків-спортсменів

Запальні емоції, дотик спортивного мистецтва та безмежна віра у мрії. Саме такий дивовижний «коктейль» здатний піднести дух та пробудити до нових звершень.

29 травня Луганським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України спільно з Луганським обласним Відділенням НОК України за підтримки Олімпійської академії України проведено захід, який став подорожжю стежинами перемог та відкриттів – Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт НОК України #OlympicLab за напрямом «Чат з чемпіонами та навички лідерства» для учнів Школи олімпійської освіти Попаснянського ліцею № 21 Попаснянської територіальної громади та Кремінського ліцею № 5 Кремінської міської ради Луганської області.

Захід розпочався з презентації про Наталію Олійник – українську паверліфтерку, срібну призерку XVI літніх Паралімпійських ігор, майстра спорту України міжнародного класу. Її історія перемог та незламної волі стала для всіх присутніх прикладом сили духу та невичерпної мотивації.

Далі була презентація про Олену Борисенко – українську стрільчиню з лука, майстра спорту України міжнародного класу, яка у складі української жіночої збірної на чемпіонаті світу зі стрільби з лука у 2015 році виграла першу в історії України золоту медаль. Її досягнення та дивовижна точність викликали захоплення у всіх присутніх.

Медіа