Еспланада Будинку інвалідів прийме найкращих спортсменів світу в змаганнях зі стрільби з лука
31 Травня 2024 Поділитися
Еспланада Будинку інвалідів прийме найкращих спортсменів світу в змаганнях зі стрільби з лука

Еспланада Будинку інвалідів — це сад однієї з найкрасивіших пам’яток Парижа. Це величезна зелена зона в 7-му окрузі Парижа, розташована навпроти чудового Будинку Інвалідів.

Дім інвалідів — це шедевр барокової архітектури; цю назву має цілий комплекс споруд в 7‑му окрузі Парижа, а його головна будівля спершу була королівською каплицею.

З огляду на чудове місцерозташування цей сад став одним із улюблених місць відпочинку. Тут парижани та гості міста можуть зайнятися спортом, або ж насолодитися музикою чи прогулянкою.

У 2024 році історія, культура та спорт найвищих досягнень зійдуться в цьому унікальному місці: еспланада Будинку інвалідів прийме найкращих спортсменів світу в змаганнях зі:

  • стрільби з лука

Будинок інвалідів був побудований за правління Людовіка XIV у 1687 році як військовий госпіталь та будинок піклування ветеранів війни.

Сьогодні в цьому всесвітньо відомому будинку розташовується одразу кілька історичних музеїв та монументів, а також могила імператора Наполеона Бонапарта.

Навпроти цієї споруди, на правому березі Сени, знаходиться Гран-Пале. Ці дві архітектурні пам'ятки, які стали спортивними об'єктами Парижа-2024, поєднує елегантний міст.

У 2024 році еспланада Будинку інвалідів прийме змагання зі стрільби з лука. Цьому сприяє розташування — з півночі на південь.


Окрім лучників довкола еспланади пройде марафон і кілька змагань з велоспорту на шосе.

Ця пам'ятка знаходиться в самому серці Парижа — в районі, де пройде низка змагань з різних видів спорту. Це обіцяє унікальний досвід і для олімпійців, так і для глядачів.

Після завершення Олімпійських ігор парижани та гості міста зможуть і надалі насолоджуватися відпочинком у цьому чарівному куточку Парижа.

Фото: olympics, worldarchery, соцмережі

Медіа