Олімпійський день крокує закладами Запорізької області
01 Червня 2024 Поділитися
Олімпійський день крокує закладами Запорізької області

Протягом двох днів у трьох закладах області понад 300 дітей різного віку стали учасниками заходів у рамках Всеукраїнського Олімпійського дня.

Так, 28 травня, на базі КНТ «ХОРТ» для вихованців дитячо-юнацької спортивної школи № 4 Запорізької міської ради Відділення НОК України в Запорізькій області спільно з ФНТЗО провели відкриту першість серед груп початкової підготовки відділення настільного тенісу. 60 тенісистів-початківців продемонстрували свій рівень підготовки та жагу до перемоги.

Учасників заходу вітали: призери Паралімпійських ігор Максим Ніколенко та Лев Кац, депутат міської ради Олександр Онищенко, директор ПАТ «Мотор Січ» Олексій Нікіфоров, директор СК «Тонус» Олександр Залізко та актив ФНТЗО на чолі з президентом Олександром Пеленкіним.

Переможці та призери змагань отримали гарний настрій, а також медалі, грамоти та сувенірну атрибутику від НОК України.

 

30 травня з нагоди Всеукраїнського Олімпійського дня в басейні спортивного комплексу Класичного приватного університету відбувся відкритий чемпіонат СДЮШОР з плавання «Спартак». Близько 100 учасників змагались за перемогу та призові місця, показуючи свою майстерність.

На свято завітали: голова ЗОВ НОК України Наталія Власова, директор СДЮШОР «Спартак» Віталій Артюх, почесний член НОК України Володимир Лобанов та директор ШВСМ Олексій Гацуля.

Наталія Власова побажала спортсменам більше впевненості, сил, завзяття і прагнення, долаючи всі перешкоди на шляху до перемоги. Також відзначила кращих плавців, яким були присвоєні звання «майстер спорту України з плавання» та розряди.

 

Цього ж дня Національний університет «Запорізька політехніка» став центром яскравого видовища за участі кращих спортсменок області та країни. Близько 150 учасників віком від 3-х років і старше, зібралося в спорткомплексі закладу вищої освіти, щоб показати свою майстерність на чемпіонаті Запорізької області зі спортивної аеробіки, який цього року пройшов як Олімпійський день.

До спортсменів на свято завітали голова Запорізького обласного Відділення Національного олімпійського комітету України Наталія Власова, ректор Запорізької «Політехніки» Віктор Грешта, головний тренер Запорізької збірної з аеробіки Світлана Атаманюк та професор Сергій Бєліков.

Спортсмени показали високі результати підготовки та цікаві програми. Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та сувенірною атрибутикою від НОК України.

Медіа