НОК України запрошує представників ЗМІ на церемонію нагородження найкращих спортсменів травня
17 Червня 2024 Поділитися
НОК України запрошує представників ЗМІ на церемонію нагородження найкращих спортсменів травня

До уваги представників ЗМІ! Національний олімпійський комітет України запрошує Вас 19 червня 2024 року о 13:00 год на чергову церемонію нагородження переможців конкурсу «Найкращий спортсмен місяця».

Цього разу нагороди отримають «Найкращий спортсмен травня 2024 року» Максим Городинець та «Найкращий тренер травня 2024 року» Владислав Григоренко — особистий тренер Максима Городинця.

У травні Максим Городинець став чемпіоном та призером Європи зі стрільби кульової, швидкісна стрільба з пістолета (м. Осієк, Хорватія). Окрім особистої золотої нагороди українець став володарем олімпійської ліцензії. Ще двічі він підіймався на подіум у командних змаганнях. У міксті-дуетів у швидкострільному пістолеті на 25 м Максим Городинець та Юлія Коростильова стали першими. А чоловіча трійка у складі Максим Городинця, Володимира Пастернака та Дениса Кушнірова у цій ж дисципліні піднялася на другу сходинку п'єдесталу пошани.

За підготовку найкращого спортсмена місяця (у категорії дорослих атлетів) нагороду також отримають представники Федерації стрільби України та Центрального спортивного клубу Збройних Сил України.

Участь у заході візьмуть:
- президент НОК України, Олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт,
- голова Комісії атлетів НОК України Георгій Зантарая,
- переможці Конкурсу,
- віцепрезидент Федерації стрільби України Андрій Петросюк,
- представники Центрального спортивного клубу ЗСУ,
- представники партнера НОК України – компанії «Епіцентр К».

Запрошуємо до участі всіх бажаючих представників ЗМІ!
Захід відбудеться 19 червня 2024 року в Олімпійському домі (м. Київ, вул. Хорива, 39-41).
Початок заходу: о 13:00 год.

Акредитація представників ЗМІ обов’язкова! Проводиться акредитація  до 18.00 год. 18.06.2024 року за електронною адресою: press@noc-ukr.org або за телефонами: (096) 012 02 83 та (097) 258 17 54.

Медіа