Олімпійський день у Здолбунові
17 Червня 2024 Поділитися
Олімпійський день у Здолбунові

Днями у Здолбунівському міському гідропарку, що на Рівненщині, відбулось масштабне спортивне свято – Всеукраїнський Олімпійський день. Майже дві сотні містян різного віку долучилося до заходу.

На учасників Олімпійського дня очікувала досить насичена програма, де кожен міг знайти собі щось цікаве: «KIDS Забіг» для наймолодших, динамічна спортивна розминка для всіх бажаючих, виступи художніх колективів, локації патрульної поліції, Товариства Червоного Хреста України та ще багато іншого.

Працівники обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» запропонували присутнім взяти участь у спортивному квесті. Учасникам потрібно було пройти контрольні пункти, виконати завдання та зібрати комплект відміток, який можна було обміняти на брендовані сувеніри Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області. На «улюбленців Фортуни» чекали ще й цінні спортивні подарунки, які розіграли в «Олімпійську лотерею».

Найщиріші слова адресувалися в цей день усім татусям – з нагоди відзначення в Україні Дня батька, особливо тим, хто боронить Україну від російської агресії.

Такий захід вже не вперше Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області організовує спільно зі Здолбунівською міською радою, громадською організацією «Жінки в громаді» та комунальним закладом «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Медіа