«Хто ти, майбутній олімпієць?»: у Черкасах проойшов Відкритий чемпіонат ГО «ВФСТ "Україна"» з гімнастики спортивної
18 Червня 2024 Поділитися
«Хто ти, майбутній олімпієць?»: у Черкасах проойшов Відкритий чемпіонат ГО «ВФСТ

12-15 червня 2024 року черкаський спорткомплекс став майданчиком для проведення Відкритого чемпіонату ГО «ВФСТ "Україна"» з гімнастики спортивної за програмою «Хто ти, майбутній олімпієць?» серед дорослих, юніорів та юнаків.

Захід проведено під егідою Центральної ради Громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство "Україна"».

На урочистому відкритті змагань голова ГО «ВФСТ "Україна"» Наталія Омельчук зачитала привітання для учасників заходу від президента НОК України Вадима Гутцайта та т.в.о. Міністра молоді та спорту України Матвія Бідного.

У змаганнях взяли участь 130 учасників та 12 команд із 5 областей України (Запорізької, Кропивницької, Чернігівської, Черкаської, Хмельницької) та міста Києва.

У змаганнях серед юнаків взяло участь 50 учасників та 6 команд із 3 областей України (Хмельницької, Кропивницької, Черкаської) та міста Києва.

За підсумками змагань серед юнаків:

1 місце посіла команда ОДЮСШ «Олімпія», м. Черкаси;

2 місце – КДЮСШ «Спартак», м. Черкаси;

3 місце – ХОЦФВУМ, м. Хмельницький.

У змаганнях серед дівчат взяло участь 80 учасниць та 6 команд із 4 областей України (Запорізької, Кропивницької, Чернігівської, Черкаської) та міста Києва.

За підсумками змагань серед дівчат:

1 місце посіла команда КДЮСШ «Спартак», м. Черкаси;

2 місце – ОДЮСШ «Олімпія», м. Черкаси;

3 місце – СДЮСШОР «Надія», м. Кропивницький.

Всеукраїнські змагання проходили за підтримки НОК України, Міністерства молоді та спорту України, Української федерації гімнастики.

Переможці та призери змагань отримали кубки, медалі та грамоти ГО «ВФСТ "України"».

Медіа