Володимир Бринзак: «Успіх в Пекіні – фундамент для подальших перемог»
30 Жовтня 2008 Поділитися
Володимир Бринзак: «Успіх в Пекіні – фундамент для подальших перемог»

Перший віце-президент Національного олімпійського комітету України Володимир Бринзак взяв участь у засіданні колегії Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту. На розгляд членів колегії був представлений аналіз виступу української національної збірної на Іграх XXIX Олімпіади в Пекіні та основні завдання з підготовки до наступної Олімпіади у Лондоні-2012.


«Олімпійські ігри в Пекіні стали успішними для нашої країни. Рекордна за кількістю спортсменів (253 атлети), Олімпійська дружина виборола рекордну кількість медалей – 27 нагород (7 – золотих, 5 – срібних, 15 – бронзових), посівши в загальнокомандному заліку серед 204 країн 11 місце за кількістю золотих медалей і 10 місце за загальною кількістю олімпійських нагород. Звісно такий результат не може не радувати, але й не повинен заспокоювати, адже не за горами Ванкувер і Лондон», - наголосив Володимир Бринзак.
За словами першого віце-президента НОК, перед усіма нами стоїть ряд нагальних проблем, які потрібно негайно вирішувати. Передусім, це спортивні бази, підготовка резерву та дитячо-юнацький спорт, оплата праці спортсменів та тренерів, створення сприятливих соціально-побутових умов атлетам та їх наставникам, спортивна медицина, наука тощо.
Також актуальним вбачається розробка і доопрацювання Сучасної стратегії олімпійської підготовки, яка б увібрала в себе основні проблеми, а найголовніше – шляхи їх вирішення. Національний олімпійський комітет вважає доцільним створення мережі всеукраїнських та регіональних центрів олімпійської підготовки.
«Успіх на Іграх-2008 має стати фундаментом для подальшого розвитку спорту», - наголосив Володимир Бринзак.

НОК України
www.noc-ukr.org  

 

Медіа