Амбасадори Національного олімпійського комітету України взяли участь у тренінгу в межах проєкту HEAL
20 Грудня 2024 Поділитися
Амбасадори Національного олімпійського комітету України взяли участь у тренінгу в межах проєкту HEAL

Впродовж 11-12 грудня в Барселоні відбувся тренінг в межах спортивного проєкту Erasmus+ — Healthy Accessible Lifestyle For All (HEAL). Ця ініціатива має на меті зробити здоровий спосіб життя доступним для кожного, незалежно від віку, соціального статусу чи фізичних можливостей. HEAL об’єднує тренерів, громади, родини та всіх охочих для спільної роботи над здоровим майбутнім.

Захід мав на меті забезпечити педагогів і тренерів знаннями та інструментами для підтримки стійкості, популяризації здорових звичок і подолання соціальних викликів.

Програма тренінгу була насиченою та спрямованою на практичне засвоєння знань. Учасники працювали над важливими темами, зокрема:

- аналізували бар’єри і шукали вирішення  актуальних проблем;
- розробляли план дій із конкретними кроками, відповідальними особами, ресурсами та термінами виконання;
- обмінювалися інноваційними ідеями;
- вдосконалювали навчальні матеріали і платформи проєкту під час фінальної сесії зворотного зв’язку.

Тренінг надав учасникам можливість не лише поглибити знання про життєстійкість, соціальну інклюзію, запобігання вигоранню та здоровий спосіб життя, а й застосувати ці знання у своїй професійній діяльності. Підсумкові напрацювання будуть опубліковані на платформі HEAL, що дозволить поширити ідеї серед широкої аудиторії.

Захід вирізнявся інтенсивною командною роботою, інноваційним підходом і мотивуючою атмосферою.

Медіа