Команда з Нікопольського району представить Дніпропетровщину на Всеукраїнських змаганнях під патронатом НОК України
29 Січня 2025 Поділитися
Команда з Нікопольського району представить Дніпропетровщину на Всеукраїнських змаганнях під патронатом НОК України

З 29 січня по 1 лютого в Івано-Франківській області на гірськолижному курорті «Буковель» проходить Всеукраїнський спортивно-виховний захід серед дітей «Україна єднає серця». Його організатором є Національний олімпійський комітет України.

Дніпропетровську область на цьому заході представляє команда з Нікопольського району. До складу входять 8 школярів (по 4 хлопчики та дівчинки) із Придніпровського та Кам’янського ліцеїв Червоногригорівської громади, а також 2 вчителі фізкультури. Завдяки підтримці Відділення НОК України Дніпропетровської області всі учасники отримали необхідний одяг для змагань.

Команда вже вирушила на змагання. У програмі заходу – плавання, настільний теніс, біатлон, хокей, естафета на тюбінгах, а також зарядка з учасниками Олімпійських ігор. Юні спортсмени візьмуть участь у «Святі Олімпійського прапору», яке проводиться на честь XVII Зимового Європейського юнацького фестивалю «Бакуріані-2025».

Крім спортивних змагань, дітей очікують цікаві культурні та творчі активності. Вони відвідають Етнопарк «Гуцул Ленд», створять поробки для військових і дізнаються більше про українські традиції. 

Бажаємо нашим юним спортсменам гарних результатів, незабутніх вражень і гідного представлення Дніпропетровщини на всеукраїнському рівні!

 

 

Медіа