«Пекін олімпійський» очима Прикарпатців
27 Жовтня 2008 Поділитися
«Пекін олімпійський» очима Прикарпатців

24 жовтня в Івано-Франківську обласне відділення НОК спільно з відділенням Олімпійської академії та музеєм «олімпійської слави Прикарпаття» організували й провели фотовиставку «Пекін олімпійський». Виставка здебільшого містила документальні фото з олімпійських ігор в Пекіні професіональними фотокореспондентами, а також любительські фото Прикарпатським олімпійців.


На урочистому відкритті були присутні делегації з провідних університетів України, представники Польщі, Румунії, Чехії, Росії, Сполучених Штатів Америки.
Але, головними дійовими особами стали самі олімпійці – Роман Гонтюк (срібний призер Афінської Олімпіади, бронзовий призер Ігор XXIX Олімпіади, дзюдо), Сервін Сулейманов (учасник Олімпійських ігор у Сіднеї, бокс), Тетяна Ляхович (учасниця олімпійських ігор в Сіднеї, Афінах, Пекіні, метання спису), Ірина Шепетюк (учасниця олімпійських ігор в Афінах, Пекіні, легка атлетика).
За словами голови обласного відділення НОК України Мирослава Карабіна фотовиставку «Пекін олімпійський» зможуть подивитися й інші навчальні заклади області. «Своїми заходами ми продовжуємо популяризувати серед дітей ідеї олімпізму та олімпійської освіти і на цьому не зупинимось», - наголосив Мирослав Карабін.
Як зазначив головний організатор фотовиставки Юрій Олійник, важливо, що якомога більше дітей, студентів приєдналися до олімпійської культури і впроваджували здоровий спосіб життя в своєму середовищі.

НОК України
www.noc-ukr.org  

Медіа