Фінальний акорд олімпійського Пекіну
23 Жовтня 2008 Поділитися
Фінальний акорд олімпійського Пекіну

Пекін вже попрощався з XXIX літніми Олімпійськими та XIII Паралімпійськими іграми, але ці дві грандіозні події назавжди залишаться в серці кожного учасника. Щоб підбити підсумки успішних виступів олімпійців та паралімпійців у Піднебесній Надзвичайний та Повноважний Посол КНР в Україні Чжоу Лі запросив на прийом делегацію НОК та Палалімпійського комітету.


Перший віце-президент Національного олімпійського комітету Володимир Бринзак, керманич паралімпізму України Валерій Сушкевич, чемпіонка та призерка Олімпійських ігор з вільної боротьби Ірина Мерлені, бронзові призери – Анна Безсонова (художня гімнастика), Роман Гонтюк (дзюдо), Тарас Данько (вільна боротьба), чемпіони та призери Паралімпіади зібралися разом, щоб у спортивному колі порадіти успіхам один одного.
«Щиро дякуємо вам за турботу та родинну обстановку, якою ви нас окружили не лише тут, а й в Китаї. Це відчувала і офіційна делегація, і спортсмени», - наголосив Володимир Бринзак.
Надзвичайний та Повноважний Посол КНР в Україні в свою чергу запевнив, що тісна співпраця триватиме й надалі, адже Олімпійські ігри ще більше зміцнили стосунки України й Китаю.
Фінальним акордом стало фото на згадку. Сторінка Олімпійських ігор перегорнуто – «До побачення, Пекін-2008! До зустрічі, Ванкувер-2010!»

НОК України
www.noc-ukr.org  

 

Медіа