Підсумки Пекіна та перспективи Ванкувера
23 Жовтня 2008 Поділитися
Підсумки Пекіна та перспективи Ванкувера

Сьогодні під головуванням президента НОК Сергія Бубки відбулося чергове засідання Виконкому Національного олімпійського комітету України. У вступній промові керманич українського олімпізму відзначив, що успішний виступ наших олімпійців в Пекіні є спільним досягненням спортсменів, тренерів, роботи багатьох фахівців та спеціалістів різних структур, всієї спортивної громадськості країни.


Підбиваючи підсумки Ігор-2008 члени Виконкому наголосили на основних нагальних проблемах та завданнях, що потребують вирішення. Передусім, це стан спортивних споруд, медичне забезпечення, антидопінговий контроль, оплата праці спортсменів та тренерів, підготовка спортивного резерву та робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл, створення Всеукраїнських та регіональних центрів олімпійської підготовки тощо.
Трохи більше року залишається до початку зимових Олімпійських ігор 2010 року у Ванкувері. Вже затверджено склад кандидатів для участі у головній зимовій спортивній події чотириріччя у кількості 138 спортсменів. До того ж, визначено склад 33 спортсменів елітної групи, які здатні боротися за високі місця. Передбачається, що до Ванкувера відправиться більше 50 атлетів, але ця цифра може збільшитися в разі успішної кваліфікації хокейної збірної. Загальний склад делегації за попередніми даними становитиме близько 120 осіб.
Наразі триває тісна співпраця Національного олімпійського комітету з Оргкомітетом Ігор, а також українською діаспорою, яка є чисельною у Канаді. Найближчим часом планується виїзд групи фахівців НОК України до Ванкувера з метою ознайомлення та вирішення організаційних питань.

НОК України
www.noc-ukr.org  

 

Медіа