Олімпійський Пекін повертається
01 Жовтня 2008 Поділитися
Олімпійський Пекін повертається

Вчора в Київському Палаці спорту відбулося урочисте відкриття виставки фотографій «Ігри-2008. Смак наших перемог!», присвяченої найбільш значущим, цікавим та емоційним моментам Ігор XXIX Олімпіади 2008 року в Пекіні.


Організаторами заходу виступили Національний олімпійський комітет України та компанія МТС-Україна – генеральний спонсор НОК та мобільний оператор Олімпійської збірної України.
Фотовиставка, що проходить за підтримки міжнародного інформаційного агентства Thomson Reuters та газети «Кореспондент» зібрала на своєму відкритті Олімпійських чемпіонів та призерів, нещодавніх тріумфаторів пекінських арен. Пережити олімпійські миттєвості-2008 завітали Ірина Мерлені, Роман Гонтюк, Вадим Гутцайт, Ельбрус Тедеєв, В’ячеслав Олійник, Іван Богдан, Олександр Крикун, Анна Сорокіна та багато інших.
Символічно, що фотовиставка стартувала одночасно у трьох столицях – Києві, Москві та Мінську, що стало можливим завдяки проведенню прямого телемосту.
В столиці України з привітальними промовами до гостей виставки звернулися член Виконкому НОК, заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко, генеральний директор МТС-Україна Андрій Дубовсков, заступник Міністра у справах сім’ї, молоді та спорту Мирослав Дутчак, заступник Київського міського голови Віталій Журавський.
Президент НОК Сергій Бубка, який не зміг бути присутнім через участь в роботі Координаційної комісії МОК з підготовки до І Юнацьких Олімпійських ігор, передав відео звернення, в якому зазначив, що завдяки проведенню фотовиставки є чудова можливість ще раз пережити незабутні миттєвості радості й гордості за наших олімпійців і нашу країну, а також на прикладах видатних олімпійців виховувати молоде покоління, здорову українську націю.
Експозиція виставки, організованої на підтримку досягнень спортсменів-олімпійців, складає близько 160 робіт, виконаних фотографами агентства Thomson Reuters, акредитованими на Іграх XXIX Олімпіади 2008 року в Пекіні, а також провідними українськими фотографами, які працювали на Олімпійських Іграх. В Києві виставка буде проходити в Палаці спорту з 30 вересня по 6 жовтня, після чого відправиться у подорож містами нашої країни.


НОК України
www.noc-ukr.org

 

 

Медіа