«Пекінський стоп-кадр»
26 Вересня 2008 Поділитися
«Пекінський стоп-кадр»

З такою назвою сьогодні за підтримки Національного олімпійського комітету України відкрилася фотовиставка у закладі «Макдональдз», що на Хрещатику. В урочистій церемонії відкриття взяли участь перший віце-президент НОК Володимир Бринзак, автор фоторобіт Михайло Чернічкін та генеральний директор компанії «Макдональдз» Іан Борден.


«Приємно, що в черговий раз усім нам надається чудова нагода пригадати найяскравіші моменти пекінської Олімпіади – справжнього свята спорту. Вже не за горами Ванкувер-2010, тому вірю, що наші спортсмени порадують нас успішними виступом і обов’язково попадуть до переможного фотокадру», - підкреслив Володимир Бринзак.
Перший віце-президент НОК також передав вітання від Сергія Бубки, побажавши успішного перегляду та задоволення від побаченого.
За словами автора Михайла Чернічкіна, кожна робота для нього як дитина, тому досить важко біло відібрати 60 фотографій, адже саме стільки представлені на суд глядачам.
«Приємно, що Ігри XXIX Олімпіади стали яскравою подією і у життя нашої країни, герої вітчизняного спорту посідають чи не головне місце у цій фотовиставці, держава має знати своїх герої», - відзначив автор.
Генеральний директор компанії «Макдональдз» Іан Борден подякував олімпійцям за їх чудовий виступ, адже без блискучих перемог фотовиставка не була б такою яскравою.
Кожен з бажаючих зможе завітати в заклад „МакДональдзу”, що на вул.Хрещатик, 19а, і на власні очі побачити учасників Ігор. Виставка триватиме до 6 жовтня.

НОК України
www.noc-ukr.org  

 

Медіа