Українці прибувають до Пекіна
27 Липня 2008 Поділитися
Українці прибувають до Пекіна

Вчора близько 12 ночі за київським часом перша делегація Олімпійської збірної України прибула до столиці Ігор-2008. Близько 50 спортсменів, тренерів, лікарів та масажистів зі спортивної гімнастики, академічного веслування, стрільби, вітрильного спорту та стрільби із лука стали одними із перших мешканців Олімпійського селища, яке саме сьогодні офіційно відкрило свої двері.


Українці розмістилися у двомісних номерах шестиповерхового будинку, який, до речі, повністю відведений під наших олімпійців. Житлові приміщення можна назвати типово олімпійськими, адже їх наповнення і стилістика повторюють варіанти Афін і Турина. На кожному поверсі помешкання розташовані по блочній системі – кожен об’єднує по дві кімнати та має загальний хол і душові. В кімнаті також типовий набір – два ліжка, шафи, тумбочки. Скромно, але доволі комфортно.
На першому поверсі знаходиться штаб української збірної, який досить гарно оснащений приміщеннями для нарад, роботи. Вже в найближчі дні запрацює медико-реабілітаційний центр для відновлення як після тренувань так і змагань.
Сусідами ж наших олімпійців стануть канадці, а зовсім неподалік розташовані помешкання господарів Олімпіади китайців.
Олімпійське селище поки в очікуванні своїх мешканців. Наразі на його вуличках можна помітити значно більше волонтерів та обслуговуючого олімпійського персоналу, аніж самих героїв планетарного спортивного форуму. Не на повну потужність працюють і головні об’єкти селища – офіси та їдальня.
З кожним днем і навіть кожною хвилиною Пекін все більше і більше охоплює олімпійська лихоманка. Неозброєним оком можна помітити, з яким нетерпінням Китай очікує головний спортивний старт чотириріччя, а самі жителі Піднебесної докладають неймовірних зусиль, аби саме ці Ігри стали найкращими в історії.
Нагадаємо, що церемонія відкриття Ігор пройде 8 серпня.

НОК України
www.noc-ukr.org  


 

Медіа