У Пекіні олімпійці виглядатимуть яскраво
25 Липня 2008 Поділитися
У Пекіні олімпійці виглядатимуть яскраво

Сьогодні 25 липня у прес-центрі Палацу України представникам засобів масової інформації була презентована парадна форма збірної України на Іграх XXIX Олімпіади. Саме в цій формі, що розроблена Національним олімпійським комітетом і компанією «Боско», наші олімпійці крокуватимуть на урочистій церемонії відкриття та закриття Олімпійських ігор в Пекіні.


«Цього року ми вирішили змінити концепцію щодо розробки форми. Якщо раніше це були традиційні костюми, які могли використовуватися і у повсякденному житті, то ці – дійсно парадні, в яких спортсменам буде не лише комфортно і зручно при багатоградусній пекінській спеці, але й виглядатимуть вони яскраво», - підкреслив Сергій Бубка.
За словами президента НОК при розробці дизайну та ескізів парадної форми велися консультації зі спортсменами, щоб максимально врахувати їх побажання та пропозиції.
«Для кожного модельєра «Олімпійська колекція» - досить відповідальний захід. Адже найкращі атлети своєї держави на міжнародному спортивному святі мають виглядати по-особливому», - зазначив директор з розвитку відділу маркетингу групи компаній «Боско» Константін Андрікопулос.
Для українських атлетів олімпійську колекцію-2008 уперше створила творча група компанії Bosco di Ciliegi. Над її створенням працювали понад півроку, а на виробництво знадобилося три місяці. Загалом в Італії було виготовлено 600 комплектів. Саме сині піджаки з жовтим кантом, жовті спідниці й білі брюки – та кольорова гама, яка, за словами дизайнерів, виглядатиме досить ефектно під час телевізійної трансляції.
«Нам вдалося досягти того, щоб форма українських атлетів мала дуже сучасний вигляд, зокрема трикотажна краватка особливо актуальна нинішнього літа. Сподіваємось, що форма українських олімпійців сподобається всім, хто вболіватиме за свою команду, ну і звісно самим атлетам», - підкреслив Константін Андрікопулос.

За словами Міністра у справах сім’ї, молоді та спорту Юрія Павленка під час параду важливо, щоб українська збірна справді відчула себе єдиним цілим, командою з великими олімпійськими амбіціями. «Вірю, що національні кольори піднімуть олімпійських дух нашим атлетам. І вони будуть почуватися в формі і на арені, і під час урочистих подій», – зауважив Міністр.
Оцінити всю красу та вишуканість парадної форми на наших олімпійцях зможуть усі бажаючі вже 27 липня на Майдані Незалежності під час урочистих проводів Олімпійської збірної до Китаю.
А сьогодні таку можливість мали президент НОК України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко та краща спортсменка червня, призерка Олімпійських ігор, чемпіонка світу Анна Безсонова, член Олімпійської збірної України Наталія Годунко.
«Це не випадково, що саме Аня вперше презентує форму громадськості, адже досить важко показувати високі результати протягом декількох років. Свою високу майстерність вона продемонструвала і в червні, виборовши «срібло» чемпіонату Європи з художньої гімнастики в італійському Турині. Саме цей результат оцінила Експерта комісія Національного олімпійського комітету і визнала Аню кращою минулого місяця», - поінформував Сергій Бубка.
Вручивши нагороду та грошову премію, президент НОК побажав спортсменці успішних виступів у Пекіні і підкорити серця вибагливих суддів.
Не дивлячись на всі труднощі і останні події, продовжує успішно працювати на тренерському містку Ірина Іванівна Дерюгіна, яка визнана найкращим тренером червня.
«Приємно, що рішення, прийняті Міжнародною федерацією гімнастики були дещо змінені на користь Ірини Іванівни, а відтак і української школи художньої гімнастики», - підкреслив Сергій Бубка вручаючи нагороду тренеру Анни Безсонової.
Звісно успішних стартів не було б і без тренера та президента Федерації гімнастики Альбіни Дерюгіної, яка отримала диплом від президента НОК за самовіддану працю щодо виховання зірок української школи художньої гімнастики.
Слід відзначити, що для дуету Безсонова-Дерюгіна це вже третє подібне визнання. Минулого року тандем спортсменки і тренера отримував нагороди у травні та вересні після перемог на етапах Кубка світу й феєричного тріумфу Безсонової на чемпіонаті світу, принісши Україні єдине «золото» в олімпійських номерах програми у 2007 році.
До того ж, Експертною комісією НОК Безсонову і Дерюгіну було названо найкращими за підсумками 2007 року, а Українська академія спорту обрала їх переможцями Всеукраїнської церемонії «Герої спортивного року-2007» у номінаціях «Найкраща спортсменка року» та «Найкращий тренер року» відповідно.

Вже за доброю традицією Генеральний спонсор НОК України, мобільний оператор Олімпійської збірної України нагороджує найкращих спортсменів та тренерів місяця.
Вже втретє вручаємо подарунки Анні та Ірині Іванівні, сподіваємось, що стільки нагород вони привезуть з Пекіна.
А для того, щоб забезпечити такий результат та максимально підтримати наших олімпійців, МТС-Україна відправляє цілу Олімпійську збірну уболівальників. «Ми направляємо уболівати за українців до Пекіна абонентів МТС і журналістів, яким пощастило перемогти в наших олімпійських конкурсах, розіграшах та акціях. Ми впевнені, що спільними зусиллями наших спортсменів, абонентів і Національного олімпійського комітету України перемога збірній гарантована», - відзначила начальник відділу по зв’язках з громадськістю Вікторія Рубан.

Чарівні переможниці червня не залишилась без подарункових наборів і від офіційної косметики Національної збірної України компанії «Оріфлейм».
«Нам приємно, що саме Аня Безсонова знаходиться сьогодні у центрі уваги. Наша компанія вважає, що спорт – це природний шлях до краси. І Аня є найліпшим втіленням цієї філософії. Нехай її краса принесе олімпійське золото. Вона на це заслуговує», - зазначила координатор з питань реклами та PR компанії Оріфлейм Яна Хмурова
Переглянути фото із заходу можна буде на офіційному сайті НОК у розділі Фотогалерея.

НОК України
www.noc-ukr.org  

 

Медіа