Україну в Пекіні представлятиме 254 спортсмена
16 Липня 2008 Поділитися
Україну в Пекіні представлятиме 254 спортсмена

Таке рішення було ухвалено сьогодні на засіданні Виконкому Національного олімпійського комітету, участь в якому також взяли президенти федерацій з олімпійських видів спорту та головні тренери збірних команд. Українці змагатимуться у 28 видах спорту, в яких виконали критерії відбору на Олімпійські ігри.

До Піднебесної у складі збірної поїдуть 7 чинних Олімпійських чемпіонів, а також 97 атлетів, що вже мають досвід виступів на головних змаганнях чотириріччя.
За словами президента НОК Сергія Бубки, рішення щодо затвердження складу офіційної делегації приймалося прозоро і консолідовано з урахуванням пропозицій олімпійських федерацій та Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, а головним чинником при формуванні Олімпійської збірної став спортивний принцип.
Відзначимо, що склад збірної України на Іграх в Пекіні стане рекордним за кількістю спортсменів, адже на попередніх літніх Олімпійських іграх Україну представляли: в Атланті-96 – 230 спортсменів, в Сіднеї-2000 – 231 спортсмен, в Афінах-2004 – 245 атлетів.
Повний список спортсменів для участі в Іграх-2008 можна переглянути на офіційному сайті НОК у розділі Пекін-2008.

НОК України
www.noc-ukr.org  

 

Медіа