8 серпня в Пекіні відкриється Український дім
11 Липня 2008 Поділитися
8 серпня в Пекіні відкриється Український дім

На завершальному етапі підготовки до Ігор XXIX Олімпіади знаходяться не лише спортсмени, а й Український дім, робота над облаштування якого знаходиться на фінішній прямій. Саме він має стати рідною домівкою як для спортсменів й тренерів, так і для членів офіційної делегації.


Над створенням «куточка України» в далекому Пекіні працювали справжні професіонали. За словами начальника Управління розвитку національного олімпійського руху НОК України Мирослава Грабовецького, дизайнери зробили все можливе, щоб якомога точніше передати увесь колорит нашої держави, максимально розкрити український характер та щедрість душі.
Велику допомогу в організаційних питаннях надає Посольство України в Китайські Народній Республіці, яке з усією відповідальністю підходить до виконання своїх обов’язків.
Український дім діятиме протягом усього періоду Олімпійських Ігор та стане не лише місцем проведення урочистих заходів, а й затишною домівкою, де кожен атлет зможе відпочити у комфортній атмосфері, ну і звісно скуштувати страви національної кухні.
Урочисте відкриття Українського дому в Пекіні відбудеться 8 серпня.

НОК України
www.noc-ukr.org  

 

Медіа