В Пекіні відкрито Олімпійський прес-центр
09 Липня 2008 Поділитися
В Пекіні відкрито Олімпійський прес-центр

Увесь світ в очікувані найголовнішої спортивної події чотириріччя – Ігор XXIX Олімпіади. Через 30 днів – 8 серпня о 8 годині вечора у Пекіні запалає Олімпійський вогонь.


Як відомо, для господарів Ігор магія чисел має велике значення, тому така кількість «8» не є збігом. Саме це число у китайській культурі вважається щасливим і таким, що приносить удачу.
Підтримуючи традицію, вчора, 8 липня голова Координаційної комісії Міжнародного Олімпійського Комітету Хайн Фербрюгген офіційно відкрив у Пекіні Головний прес-центр і Міжнародний центр мовлення.
За словами представника МОК, місто виглядає повністю готовим, всі об’єкти завершені, а люди в очікувані спортивного свята. Наразі відкритими залишаються деякі питання, які стосуються телемовлення, але вже найближчим часом вони мають бути вирішені.
Саме з цих двох об’єктів – Головного прес-центру і Міжнародного центру мовлення на увесь світ буде передаватися інформація про перипетії на Олімпіаді. Нагадаємо, що на Ігри XXIX Олімпіади акредитацію отримали більше 20 тисяч журналістів.
Українські представники пера та мікрофона теж отримали право бути присутніми у Пекіні. Відповідно до квоти виділеної МОК від НОК України до столиці Ігор їде 22 акредитованих журналісти, серед них 5 фотокорів.
Окрім того, на Олімпійські ігри направиться творча група Національної телекомпанії України у складі 28 осіб, яка володіє ексклюзивними правами на телетрансляцію на території нашої країни, та Національна радіокомпанії - у складі 7 журналістів.


НОК України
www.noc-ukr.org  

 

Медіа