Переможці «Офісних Літніх Олімпійських Ігор 2008» поїдуть на Олімпіаду в Пекін
26 Червня 2008 Поділитися
Переможці «Офісних Літніх Олімпійських Ігор 2008» поїдуть на Олімпіаду в Пекін

Такий основний приз для переможців встановив Генеральний спонсор Національного олімпійського Комітету України і мобільний оператор Олімпійської збірної України – МТС-Україна. 21-22 червня за підтримки НОК оператор мобільного зв’язку МТС-Україна на стадіоні «Спартак» провів спортивні змагання «Офісні Літні Олімпійські Ігри 2008».


У офіційній церемонії відкриття взяли участь президент Національно олімпійського комітету Сергій Бубка, генеральний секретар НОК Володимир Геращенко, директор з маркетингу МТС-Україна Василь Лацанич та Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Валерій Гончаров.
В перший день змагань відбувся кваліфікаційний етап у 4-х спортивних дисциплінах: настільний теніс, велоспорт, легка атлетика (біг 100 м + стрибки в довжину) та бадмінтон. Свою вправність демонстрували близько 300 спортсменів-аматорів, представники більш ніж 60 провідних компаній України та українських ЗМІ.
У фінальну частину змагань пройшли 96 спортсменів з 53 компаній, вже наступного дня серед них визначилися 8 учасників-переможців «Офісних Літніх Олімпійських Ігор 2008», що зайняли перші місця в кожному з чотирьох видів спорту серед чоловіків та жінок. Вони і стали щасливими володарями путівок на ХХIX Олімпіаду в Пекіні.
Але не залишилися без подарунку і інші призери. Ті, хто посів друге місце, отримали сучасні бізнес-телефони та золоті номери МТС, а третє – модеми та безкоштовне підключення до послуги «МТС Конект».
«Це дуже хороша і здорова ініціатива. Як ми бачимо, учасники «Офісних Літніх Олімпійських Ігор» змагаються з великим інтересом та задоволенням, демонструючи свою майстерність в кожному з видів спорту. Це говорить про те, що наше суспільство починає «видужувати». Таких заходів повинно бути якомога більше. Національний олімпійський комітет України й надалі підтримуватиме всі добрі починання задля поширення здорового способу життя серед населення», - підкреслив Сергій Бубка.
За словами директора з маркетингу МТС-Україна Василя Лацанича, ідея проведення «Офісних Олімпійських Ігор» народилася ще декілька років тому, коли компанія почала підтримувати олімпійський рух. «Стало очевидним, що серед наших корпоративних абонентів є дуже багато любителів спорту, які із задоволенням взяли б участь у змаганнях, організованих спеціально для них. Для наших змагань ми вибрали такі види спорту, що не вимагають спеціальної фізичної підготовки та близькі офісним співробітникам. Тепер переможці змагань зможуть проявити себе вже під час справжніх Олімпійських Ігор, але вже не як гравець, а як уболівальник Національної олімпійської збірної України», – додав на завершення Василь Лацанич.

НОК України
www.noc-ukr.org  

 

Медіа