За 45 днів у Пекіні спалахне Олімпійський вогонь
25 Червня 2008 Поділитися
За 45 днів у Пекіні спалахне Олімпійський вогонь

Сьогодні під головуванням віце-прем’єр-міністра Івана Васюника пройшло останнє перед Іграми XXIX Олімпіади засідання Організаційного комітету з підготовки та участі спортсменів України в Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійцських іграх, Всесвітніх універсіадах, чемпіонатах світу та Європи. «Підготовка українських спортсменів вийшла на фінішну пряму, а отже вносити суттєві корективи недоцільно.

Наразі потрібно максимально використати організаційні важелі для того, щоб забезпечити гідний виступ нашої олімпійської збірної в Пекіні», - підкреслив Іван Васюник.
Також за словами віце-прем’єр-міністра, держава виконала всі свої зобов’язання щодо підготовки української команди.
В свою чергу президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка прозвітував перед членами оргкомітету про проведену роботу, яка покладена на НОК.
А саме: наприкінці травня делегація Національного олімпійського комітету України у складі шефа місії та генерального секретаря прийняла участь у роботі семінару з попередньої акредитації офіційної делегації та забезпечила її успішне проведення.
«Після завершення у липні всіх відбіркових змагань та національних чемпіонатів на засіданні Виконкому НОК, буде затверджено остаточний поіменний склад офіційної делегації України, а тому 21 липня представники України здійснять остаточну акредитацію нашої делегації в Оргкомітеті Олімпіади», - зазначив Сергій Бубка.
Президент НОК повідомив, що 7 серпня 2008 року о 20.00 за китайським часом в олімпійському селищі буде піднято прапор України. Планується участь у цій Церемонії і Президента України Віктора Ющенка. А вже наступного дня відкриє свої гостинні двері Український дім, робота над облаштуванням якого завершується.
«Передбачається, що Український дім діятиме протягом усього періоду Олімпійських Ігор. Створений в українському колориті, він стане місцем для проведення урочистих заходів, а також відпочинку спортсменів та гостей, - поінформував Сергій Бубка.
Слід зазначити, що вперше Олімпійську делегацію України буде супроводжувати і культурний десант у складі зірок вітчизняної естради, які покликані забезпечити дозвілля та підняти бойовий дух наших олімпійців.
Не дивлячись на те, що до Ігор XXIX Олімпіади залишилося 45 днів, Національний олімпійський комітет проводить планомірну роботу щодо підготовки і проведення перших Юнацький Олімпійських ігор, що пройдуть у 2010 році в Сінгапурі. Так Сергій Бубка детально поінформував щодо підготовки проведення цих стартів та вніс пропозицію на Оргкомітет, затвердити план заходів з підготовки до Юнацьких Олімпійських ігор.
В свою чергу Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко детально зупинився на стратегії формування сучасної системи олімпійської підготовки в Україні терміном до 2020 року.
«Реалізація Стратегії дозволить перейти до нової, сучасної моделі олімпійської підготовки, забезпечить поступове вирішення комплексу існуючих проблем, покращить позиції України в неофіційному командному заліку на Олімпійських іграх, підвищить імідж держави завдяки високим спортивним результатам», - підкреслив Міністр.

НОК України
www.noc-ukr.org  

 

Медіа