До Олімпіади в Пекіні залишилося 136 днів
25 Березня 2008 Поділитися
До Олімпіади в Пекіні залишилося 136 днів

Сьогодні під головуванням президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки та Міністра у справах сім’ї, молоді та спорту Юрія Павленка відбулося засідання штабу олімпійської підготовки. У заході взяли участь шеф місії Ніна Уманець, начальники управлінь з питань фізичної культури та спорту всіх областей України й інші спортивні функціонери.


На порядку денному розглядалися питання щодо матеріально-технічного забезпечення членів національних збірних команд України та готовність баз олімпійської підготовки на заключному етапі до Ігор XXIX Олімпіади, антидопінговий контроль за спортсменами. Також про організацію роботи з олімпійської підготовки та створення належних житлово-побутових умов для спортсменів-кандидатів на участь в Олімпійських іграх відзвітувалися Донецька, Харківська, Херсонська, Черкаська та Одеські області.
Бази олімпійської підготовки й досі залишаються одним із болючіших питань і тому головам облдержадміністраціям доручено прийняти якнайшвидші рішення щодо створення належних умов для підготовки спортсменів.
Олімпійські ігри в Пекіні будуть одними з найжорстокішими щодо порушників антидопінгового законодавства. Наразі в світі нараховується 9,5 тисяч заборонених препаратів. Для інформування наших спортсменів була випущена брошура переліку препаратів, які заборонено вживати для всіх видів спорту.
Українська національна збірна завжди входила до числа найкращих за рівнем екіпіровки. До 1 квітня має завершитися етап обміру членів команди і початися вже сам процес пошиття. Завдяки Національному олімпійському комітету на вигідних умовах були підписані угоди з компаніями «Боско» і «Nike». Саме у їх форму буде одягнена збірна України.
За словами президента НОК Сергія Бубки, Національний олімпійський комітет України робить все можливе, щоб забезпечити гідну підготовку команди на Іграх XXIX Олімпіади.
Нагадаємо, що до основних стартів чотирьохріччя залишилося 136 днів і наразі 183 українські спортсмени здобули олімпійські ліцензії.

НОК України
www.noc-ukr.org  

 

Медіа