11 серпня – день України в Пекіні
26 Лютого 2008 Поділитися
11 серпня – день України в Пекіні

Про це повідомила шеф місії НОК України на Іграх XXIX Олімпіади Ніна Уманець, яка нещодавно повернулась з робочої поїздки до Пекіну. «Урочистий захід проходитиме 11 серпня.

На нього запрошено президента Міжнародного Олімпійського Комітету Жака Рогге, президентів Національних олімпійських комітетів різних країн, Олімпійських чемпіонів та інших поважних гостей. Наразі вже розпочались організаційні роботи щодо облаштування місця прийому, яким стане одна із будівель Посольства України в Китаї, що водночас слугуватиме і Українським домом», - підкреслила шеф місії.
Під час візиту також відбулась зустріч української делегації з куратором Організаційного комітету БОГОК, на якій піднімалися питання транспортного забезпечення, збільшення кількості квитків для офіційної делегації на урочисте відкриття та закриття Ігор, а також надання додаткових квитків на змагання з деяких видів спорту, таких як бокс, легка атлетика, боротьба тощо.
«На даному етапі підготовки є тісна співпраця як з боку куратора Організаційного комітету, так і представників Посольства України в Пекіні. Сподіваюсь, що вже найближчим часом всі проблемні питання будуть вирішені», - зауважила шеф місії.
Українській делегації вдалося ще до початку Олімпійських ігор перевірити діючі спортивні споруди, де саме в цей період проходив Кубок світу зі стрибків у воду. Така уболівальницька підтримка з боку офіційних осіб допомогла нашим спортсменам здобути 5 ліцензій.

НОК України
www.noc-ukr.org

 

Медіа