Сінгапур – перша столиця літніх юнацьких Олімпійських ігор
21 Лютого 2008 Поділитися
Сінгапур – перша столиця літніх юнацьких Олімпійських ігор

Сьогодні стала відома столиця перших літніх юнацьких Олімпійських ігор 2010 року. З різницею в 9 голосів перевагу у парі Москва - Сінгапур було віддано останньому.

Члени МОК, до яких входять президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка та віце-президент НОК Валерій Борзов голосували по пошті, а підсумки були оголошені в Олімпійському музеї в Лозанні президентом Міжнародного Олімпійського Комітету Жаком Рогге.
«Це досить важливий етап у розвитку олімпійського руху», - підкреслив він. «Сінгапур представив на розгляд досить цікавий проект, який, я впевнений, забезпечить успіх першим літнім Юнацьким іграм».
Нагадаємо, що відбір міст проходив у декілька етапів. Спочатку під час засідання Оціночної комісії, яку очолював член Виконкому, голова комісії атлетів МОК, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, було розглянуто подання від 9 міст: Афіни (Греція), Бангкок (Таїланд), Дебрецен (Угорщина), Гватемала (Гватемала), Куала-Лумпур (Малайзія), Москва (Росія), Познань (Польща), Сінгапур (Сінгапур) та Турин (Італія). Відповідна інформація та висновки були надані Оціночною комісією під час одного із засідань Виконкому МОК, за підсумками чого список претендентів був скорочений до 5 міст: Афін, Бангкоку, Москви, Сінгапуру та Турину.
Після голосування членами Виконкому МОК й була визначена пара претендентів Москва-Сінгапур.
У перших літніх юнацьких Олімпійських іграх візьмуть участь близько 3 200 спортсменів у віці від 14 до 18 років. Програма Ігор складатиметься з видів спорту, передбачених в програмі Ігор ХХХ Олімпіади 2012 року в Лондоні, але з обмеженою кількістю дисциплін.


НОК України
www.noc-ukr.org

 

Медіа